Naruto cosplayeři DreamingNinjas

Na stránce mám skupinu D'espairsRay


Hellsing

10. listopadu 2007 v 20:26 | Anniel |  Hellsing
Příběh se odehráva v Anglii,která je ustavičně napadána upíry a ghouly,ale najdou se i takový kteří povstali proti zlým silám achrání královnu a zemi. vládní organizace je známá jako Hellsing, v čele s tvrdou, ženou jménem Integra Wingates Hellsing a s pomocí starověkého a silného upíra, Alucarda, který slouží Hellsingu a ničí další upíry, se organizaci docela drží
Jednoho dne se však jistý upír přestrojí za kněze a Alucard je vyslán, aby ho zabil. Je ovšem přinucen zabít také Ceras Viktorii, kterou upíří kněz používá jako štít...Alucard jí nabídne, zda se nechce k němu připojit .Ona přijmá, a tak se z ní stává Alucardova upíří chovanka...(draculina). Bojuje se svými nově nabitými schopnosti i když pití lidské krve jí je ze začátku protiví a na svou sílu si chvíli zvaká.přidá se po boku svého pána k organizaci Hellsing,přesněji Alucard si ji vyžádá.
P.S.Doporučuji se na Hellsing podívat.....všech 13 dílú stojí za to....
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mátočka Mátočka | 24. října 2008 v 18:28 | Reagovat

Moc pěkně napsaný!

Já osobně taky moc doporučuju se na Hellsinga podívat, opravdu to stojí zato ;-)

A kdo b chtěla něco potom trochu drsnějšího tak vřele doporučuji Hellsing OVA ( Ale je lepší se nejdříve podívat na Hellsinga, než na Ova, protože v Hellsing jsou lépe vysvětleny souvislosti, tda podle mě) ;-) TAk všichni určitě na to koukněte ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama