Naruto cosplayeři DreamingNinjas

Na stránce mám skupinu D'espairsRay


Poslední noc V.

3. února 2008 v 23:00 | Anniel
Byl poslední den školy a studenti odjížděli.A já upírala svůj pohled z okna na vrbu mlátičku.A hlasitě jsem si povzdechla,při té představě,že budu muset týden trčet u Snapa.a budu bez rodiny…a zrovna na Štědrý den.Sbalila jsem si věci a šla jsem i s kufrem a učením dolů do sklepení.Snape právě vycházel z kabinetu.Ani mě nepozdravil a pokynul mi rukou asi abych ho následovala.Ale já sem stála,přece jenom jsem měla kufr těžký.
,,Co je?Budete tam dál stát jako sloup!"
,,Ne!ale vy jste neřekl,ať jdu za váma!"
,,Ach bože!A k čemu máte ten kufr?!"
,,Tam mám oblečení a učení!"
Snape mávl hůlkou a kufry se nesly vzduchem..Následovala jsem ho dlouhou chodbou až jsem se dostali do zmijozelské společenské místnosti..a pak do jeho soukromých komnat.
,,Vzadu,máte připravený pokoj,máte tam i koupelnu,kdybyste chtěla jídlo stačí dojít ke krbu a požádat skřítka,aby vám něco připravil!A doufám že mě nějak otravovat nebudete!"Zvedl obočí.
,,Děkuju!A nebojte nebudu vám tu znepříjemňovat vzduch víc než musím!"Řekla jsem mile.Snape se zarazil a odešel do své pracovny.Vešla jsem do svého pokoje a uviděla jsem malou kamennou místnost s jednou postelí v barvách zmijozelu a stůl se skříní,a když jsem postoupila do koupelny nemohla jsem uvěřit jedna vana s tolika kohoutky a zrcadlo až k zemi teda i se záchodem.Sedla jsem si na měkkou postel a otevřela jsem svůj deník..a začla zapisovat.
Ach jo..proč tu musím tvrdnout,Brumbál dělá jako kdyby se o mě nemohla postarat rodina.Bojím se na něj promluvit,když mám skoro furt bolesti.Zase by mi nadával.Ale i přes všechno,nemůžu zapomenout na jeho polibek.Asi jsem sentimentální,ale prostě to tak je.No musím zabalit dárky a nechat je poslat po sově k nám domů.Jsem docela unavená,půjdu se umýt a asi si lehnu.
Zaklapla jsem deník.a šla jsem se umýt…Napustila jsem si vanu,koupel voněla příjemně po jasmínu.Vysvlékla jsem se v vlezla jsem do lázně a opřela jsem si hlavu o roh…chvíli jsem zavřela oči.a pak jsem se ponořila pod vodu.Když jsem byla vykoupaná a odpočinutá oblékla jsem si pyžamo a lehla si do postele.Někdo se mnou zatřásl a já se vzbudila,Stál na de mnou Snape
,,Co-co se děje?!"
Vykoktala jsem ze sebe.
,,Musím vás ošetřit slečno Everová!"
,,Aha!"
Jeho hlas zněl klidně a docela hezky,což byl nezvyk.Zvedla jsem se a šla jsem za ním.Vybídl mě ať se posadím na kanape u krbu.Sedla jsem si.Potom odešel a přišel s mastí a lahvičkou lektvaru.
,,Postavte se prosím a svlékněte si vršek od pyžama!"
,,Ale já pod ním nic nemám!"
,,Tak si ho jen vyhrňte!"
Kývla jsem a vyhrnula jsem ho.Ucítila jsem dotek teplých prstů.Opravdu jemně mi mazal ránu a při tom ji se zájmem pozoroval.Trochu jsem ucukla..protože mě to zabolelo.A on na chvíli přestal.
,,Je to tak lepší?!"
Řekl a byl ještě jemnější.
,,Ano,děkuju!"Usmála jsem se a zdálo se mi že i on se na moment usmál.Potom mi to obvázal a podal mi lektvar.
,,Prosím,teď mě poslouchejte,vypijte to pomalu ano?!"
,,Ano!"
Začala jsem pít lektvar..při posledním doušku se mi už zavíraly oči.Došla jsem do pokoje a hned jak sem si lehla usnula jsem.Ráno mě vzbudila líbezná vůně.Vstala jsem a hodila na sebe mikinu.Otevřela jsem potichu dveře a uviděla Snapa,jak snídá lívance a kávu.Koukl se na mě a pak si začal číst dál nějakou knihu o lektvarech.Zase jsem zavřela dveře a sedla si na postel.Začlo mi kručet v břiše.
,,Ach jo já mám hlad!"
Převlékla jsem se do kalhot a černého pohodlného svetříku,vlasy jsem si stáhla do volného drdolu.Otevřely se dveře a v nich stál Snape.
,,Jak dlouho mám čekat se snídaní?!"
,,já myslela že…!"
,,Prosím vás,radši už nemyslete a pojďte se najíst nebo vám to vystydne a já to rozhodně nebudu znova ohřívat!"
,,Jistě!"
Prohodila jsem a následovala jsem ho.Beze slov jsem si sedla a najedla se.Potom se Snape zvedl a šel do pracovny.Já jsem odešla do pokoje a dělala domácí úkoly.Takhle to probíhalo až do štědrého dne kdy se mě zeptal jestli něco nepotřebuju.
,,Ano,prosím vás nemohl byste tohle poslat mé rodině?!"
Ukázala jsem na balíčky a on kývl.
,,No ne..on má asi dobrou náladu!"
Celý den byl pryč a já se rozhodla že připravím krásný večer.Stromeček a večeři.Tu snad neodmítne.Tedy jsem šla ke krbu a poprosila jsem skřítka zda by mi nemohl sehnat nějaký stromeček..a na večeři krůtu a salát.Stromeček mi přinesli skřítci kolem páté hodiny a já jsem ho začla zdobit…zeleno stříbrně a nahoru jsem dala jako špici červenou kouli.Usmála jsem se a k tomu jsem tam vykouzlila i pár svíček co voněli po šalvěji.Večeři jsem začla připravovat kolem sedmé hodiny.Když už jsem všechno měla,tak jak jsem si představovala.Oblékla jsem si černou tuniku a černou sukni.sedla jsem si na kanape a snažila jsem se něco naučit.Najednou se rozrazily dveře a stál tam Snape.Když si všiml místnosti nadechl se že něco řekne.
,,Pane,prosím než mi začnete něco vykládat,chtěla jsem jen abyste se cítil dobře a mě taky chybí Vánoce!"
Snape nic neřekl..a sundal si svůj plášť,který si pověsil na háček.Sedli jsme si ke stolu a jedli jsme zase beze slov.Po večeři jsem si sedla na kanape..a on odešel do své pracovny.Sedl do křesla a sklopil hlavu.
,,Nevím zda jí to mám říct,že jsou její rodiče mrtví…nechám to na ráno.Ted jí nechám odpočívat!"
Řekl si sám pro sebe Snape.
Já jsem vstala a položila jsem pod stromeček dárek pro Snapa.Usmála jsem se a šla si lehnout.Měla jsem klidné spaní.
Snape mezitím vstal a svlékl si hábit…bílou košili si vyhrnul a šel do obývacího pokoje.Koukl se pod stromeček a uviděl tam dárek.Vzal ho a poprvé ho zahřálo u srdce.Zašel zpátky a otevřel ho.byla to krabička plná prázdných lahviček na lektvary.Položil ji na stolek a šel pod sprchu.
Ráno jsem čile vstala a udělala jsem snídani,no spíš jsem poručila skřítkům.Snape vyšel z pokoje a koukl se na mě.
,,Dobré ráno,profesore!"
,,Dobré!"Řekl
,,Dáte si čaj nebo kávu?!"
,,Kávu,děkuji!"
Nalejvala jsem mu kávu a všimla jsem si denního věštce co tam ležel.Na titulní stránce bylo jméno Everovi
,,Rychle jsem to popadla..a začla číst.
Rodina Everova byla vyvražděna Smrtijedy.A jejich mladší dcera byla mučena Cruciem.Myslíme si že se jedná o pomstu Voldemorta!
Dál jsem nedočetla a upustila jsem noviny.Vyběhla jsem ze sklepení takovou rychlostí,že Snape nestačil zareagovat:Vyběhla jsem z hlavních dveří přímo dolů k jezeru.Tam jsem si sedla na kamenitou zem a začla jsem hlasitě plakat.
,,Mami!Tati!.Néééééééé
Začla jsem mlátit rukou do země…a propukla jsem ve větší hysterii.Slyšela jsem za sebou kroky,byl to Snape.
,,Everová,pojďte se mnou!"Zavelel.
,,Nikam nejdu!A nechte mě!"
,,Nebuďte hysterická!"
To už mě popadla zlost a začla jsem řvát:
,,Sakra!Co jsem vám udělala!Proč jste na mě zlej!"
,,Říkám přestaňte!"
,,Víte co,jděte doprdele!"
Zařvala jsem a schoulila jsem se na zem.Plakala jsem.
Everová,srážím Nebelvíru dvacet bodů!"
,,Třeba milion,nechte mě!Prosím!"
Vstala jsem a chtěla jsem utéct.Snape mě zadržel.A já se snažila bránit.Ale nakonec mě jeho silné paže objaly a já jsem se k němu přitiskla.Celá jsem se chvěla a šeptala jsem
,,Proč?!"..
Snape mě pohladil po vlasech a nesl mě do hradu.Byli jsme zase v jeho komnatách a on mě uložil do postele.A přinesl mi lektvar.
,,Vypijte to!"
,,Co to je?!"
,,Bezesný spánek!"
,,Nepotřebuju!"
,,Jste mladá na to abyste věděla co potřebujete a co ne!"
Položil lektvar na stolek a dal se na odchod.
,,Vím co potřebuju!"
,,Co tedy?!"
,,Vás!"
Řekla jsem a začla jsem zase plakat.
,,Jsem pubertální…já vím..ale prosím neodcházejte!"
Snape nic neřekl a sedl si ke mně.
,,Prosím..já…!"
Začla jsem znovu.
,,Přestaň,ty moje pubertální děcko!"Řekl potichu a vzal mě do náruče.
,,Pane…!"
,,Mlč a pokus se usnout!"
,,…moje pubertální děcko…..
Usnula jsem v jeho objetí….
Snape se zvedl a jemně mě přikryl.Potom si všiml zeleného notýsku na mém stole.Zvědavost mu nedala a vzal ho.Šel do své pracovny a začal číst:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivik.bublik ivik.bublik | 12. února 2008 v 18:57 | Reagovat

ach to je smutné a nádherné zárověň :))))

2 Andy Andy | 18. února 2008 v 9:02 | Reagovat

Velmi pěkné .. Už ani tak moc neopakuješ slova!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama