Naruto cosplayeři DreamingNinjas

Na stránce mám skupinu D'espairsRay


Duben 2008

luke-anime-world

29. dubna 2008 v 18:59 | Anniel
Tak tedy můj další spřátelený blog kde najdete moc pěkné věci i něco z Naruta.
Samo tu najdete i něco k anime a japonsku jako pár slovíček.Tak tedy se jukněte....
sem si neohla pomoct no musela jsem dát jako obrázek Oriho...XD

Velké změny

29. dubna 2008 v 18:02 | Anniel |  moje tvorba
tak tedy jsem se rozhodla něco udělat se svým bogem..budu to tu dávat do kupy a alespon jednou za týden sem něco přidávat....tak se nedivte když tu něco zmizí musím si to tu seřadit Anniel

Naruto-Sadness and sorrow

28. dubna 2008 v 19:50 | Anniel |  videa

Nádherná písnička z Naruta.Bůůů....vždy mě dožene k slzám

Orochimaru

22. dubna 2008 v 20:03
Orochimaru je jeden z legendárních Sanninů spolu s Jiraiyou a Tsunade.Je jednou ze záporných postav. Byl členem Akatsuki.Byl žákem 3.Hokageho(Sarutobiho).Sarutobi ovšem zjistil,že Orochimaru je zvrácený a jeho úmysly nejsou dobré.Proto se Orochimaru 4.Hokagem nestal.Místo něj byl vybrán jeden ze studentů Jiraiyi.V seriálu se poprvé objevil při Chuuninské zkoušce,která se ve skutečnosti stala jeho snahou o zničení Konohy.Jeho plán se nevydařil.Stačil zabít svého učitele,ale za cenu toho,že již nemohl používat jutsu.Také se utkal s Jiriyou a Tsunade.Utekl se svými ninji a je ve válečném stavou s Konohu a Sunou.
Je to dost hustá postava,jako mám ji moc ráda,no jsem hold na ty zvrácený.A taky toho umí hodně.I když ho někteří přirovnávaj ík Jakcsksonovi já si to nemyslím.
Ori....ori..je prostě hustej...

Uzumaki Naruto

22. dubna 2008 v 19:43
Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovi blízcí byl jeho učitel Iruka, který ho naučil, že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože je moc oblíbený a holky ho zbožňují, a velitelem je Hatake Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici.
Osobně mě Naruto vždyky rozesměje.Jako hustej!I když mám jiné oblíbené postavy
zdroj:Wikipedie

Naruto

22. dubna 2008 v 19:39 Naruto
Naruto (japonsky ナルト) je populární shounen manga, která ve Weekly Jumpu vychází od roku 1999. Kreslí a píše ji Kishimoto Masashi. Manga má také neméně úspěšnou seriálovou adaptaci - anime, která končí 220 části. Na tento seriál navazuje pokračování s názvem Naruto Shippunden, ktéré se dějově odehrává o 2 1/2 roku déle než končil původní anime seriál Naruto (manga kapitoly 245 a výše).
zdroj:Wikipedie
Tak sorry ale nemám mozek o nečem takovém psát,je to prostě strhující příběh.Já se osobně nenudím.A každá z postav má svou chararkteristiku,je to napsané velmi dobře a jako Anime t zbožnuju.A to jen díky kámošce:D